the road to success

O Nás


Kde sme

Sme jazyková škola, ktorá sa nachádza v Šali (Bytové družstvo, Horná 926/01, vedľa ZŠ Murgaša). Naše služby pokrývajú široký sortiment trhových sektorov, služieb, obsahu a konečných užívateľov.

Náš tím

Náš tím učiteľov je tvorený native speakerom a učiteľmi, ktorí sú držiteľmi celosvetovo uznávaných certifikátov, ako sú napríklad Cambridge certifikát CELTA. Všetci máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výučby jazykov, ktoré sme nadobudli pôsobením v jazykových školách v zahraničí ako aj na Slovensku. Máme skúsenosti s výučbou všetkých vekových skupín, jazykových úrovní a druhov angličtiny.

Naša metóda

Naša hlavná metóda výučby, v ktorú naozaj veríme, je učenie sa konverzáciou. Diskutované témy sú zaujímavé, aktuálne a praktické pre život.  Pre dosiahnutie maximálneho efektu sú všetky témy prispôsobené jazykovej úrovni a požiadavkám študentov.

Pri mladších vekových skupinách prebieha výučba hravou formou s množstvom aktivít a hovorením. Vo väčšine skupín sú naše hodiny vyučované výlučne v anglickom jazyku. Tento prístup vedie k rýchlemu rozšírenie aktívnej a pasívnej slovnej zásoby ako aj k plynulej komunikácii a porozumeniu anglického jazyka.

Iné služby

Okrem kurzov v našich priestoroch, ponúkame pre firmy v našom regióne komplexné jazykové vzdelávanie zamestnancov priamo v priestoroch  firmy.

Súčasťou našich služieb sú aj preklady, úpravy, korekcie, tlmočenie a odborné preklady/overovanie kvality odborných prekladov pre široký okruh právnických a fyzických osôb.

 

Where are we

Chelsea Learning s.r.o is a professional and well established company within the district of Šala which engages in the practice of language learning.

Our team

Our teachers are highly skilled and highly knowledgeable in the art of teaching and fluent in the language they teach. We are a collaboration of native speakers and experienced Cambridge qualified Slovak teachers who combined, have lived and taught abroad for over 20 years.

We as a collective, teach a varied mix of student ages and abilities and as a result, our lessons are catered to and customized for the individuals needs and expectations. With this, we work hard and ‘go above and beyond the line of duty’ in order to achieve the best results for our students.

Our method

Our primary teaching method, in which we offer, provide and truly believe in, is the benefit of conversational practice.

Our lessons are almost entirely spoken in the English language which promotes a wider sense of vocabulary, confidence, fluency and understanding in English.

Our other services

As well as teaching language, we also provide translations, editing, proofreading, interpreting and quality management services to a wide range of corporate and non corporate clients.

We are based in Sala (Horná 926/01, next to ZŠ Murgasa ) and our services are worked on by native speakers and proficient Slovak translators. The services cover a wide variety of market sectors, services, content and end users.